RSB REAL ESTATE

to działająca od lat, prężnie rozwijająca się firma inwestycyjna. Naszą domeną jest realizacja obiektów komercyjnych, w szczególności dyskontów i sklepów spożywczych oraz parków handlowych.

RSB Real Estate to grupa specjalistów od pozyskiwania nieruchomości i realizacji procesu inwestycyjnego. Komercjalizujemy, zarządzamy projektami, a także przeprowadzamy procesy ich sprzedaży – wszystko ku zadowoleniu naszych partnerów inwestycyjnych.

Doświadczenie i kompetencja, połączona ze współpracą z czołowymi przedstawicielami branży sprzedaży detalicznej działającymi na rynku, daje gwarancje stabilności i powodzenia naszych inwestycji.

Nasze doświadczenie pozwala na ciągły rozwój naszej firmy. Dynamicznie realizujemy kolejne inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do współpracy inwestorów zainteresowanych nabyciem projektów inwestycyjnych.

W swoim portfolio posiadamy kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji – od wolno stojących obiektów handlowych po parki handlowe przekraczające powierzchnię 10.000 m2 GLA. Spółki skupione wokół naszej marki zarządzają kilkudziesięcioma projektami inwestycyjnymi.

Zapraszamy do współpracy

© 2023 Projekt i realizacja Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.